Vasta mõis osaleb alates 2018.aastast Eesti-Läti-Leedu ühisprojektis "Visit Baltic Manors" (http://visitbalticmanors.com/ee/). Kolme riigi mõisate ühendused on ühendanud jõud, et tutvustada mõisate võrgu tihedust ja nende omavahelisi seoseid ning tõsta esile mõisate tähtsust kultuuri, majanduse ja oma piirkonna arengu vedurina nii ajaloos kui tänapäevalgi. Mängu korraldab Eesti Mõisate Ühendus, Eesti Mõisakoolide Ühendus, Läti Losside, Linnuste ja Mõisate Ühendus/Latvijas Piļu un Muižu Asociācija ning Leedu Losside ja Mõisate Ühendus/Lietuvos pilių ir dvarų asociacija.

Suvel on Vasta mõis avatud Unustatud Mõisad külastusmängu päevade ajal - 3. ja 4.juuli, 17. ja 18.juuli ning 7.augustil. Väljastpool külastusmängu on mõis avatud ettetellimisel.

Pakett I- Igapäevaselt on meil avatud QR koodidega välirada (alates 22.juunist), kus iga grupp saab oma nutiseadme abiga avastada meie mõisa saladusi.
Hind: rada on osalejatele tasuta, kuid siseruume külastada ei saa.
Pakett II „Giidipakett“- Koos giidiga läbitakse ajarännak, tutvutakse Vasta kooli ajalooga.
Hind: 3.- osaleja. Grupp 11-20 inimest 30.-. Juhul kui osaleb enam kui 20 inimest, moodustatakse 2 gruppi.
Pakett III – Ekskursioon majas koos giidiga+kohv ja majakook
Hind: 6.- osaleja.
Pakett IV- Ekskursioon + lõunasöök
Hind: 10.- osaleja.

Olete teretulnud!

Määrusega saab tutvuda SIIN.

Hommikuputru hakkame pakkuma 6.septembrist! Pikapäevasööki saab alates 2.septembrist!

Palume sellekohase avalduse klassijuhataja kätte edastada esimesel võimalusel.

Paberkandjal avaldust on võimalik saada klassijuhataja kaudu.

Vasta Kooli koolivormi komplekti kuuluvaid kudumeid (vestid ja pihikseelikud) on võimalik tellida kooli kaudu! Võta kindlasti ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (või tel.5212524).

E-poest on võimalik osta valik logotatud tooteid ja üldkoolivormi tooteid. Ostes on võimalik tellida tootele logo trükk.

Alates 18.05.2020 koolivormi proovimine Norrisoni salong-kaupluses, Telliskivi 60/2 i-hoone, Tallinn.

Koolivormi tutvustav videoklipp on nähtav SIIN.

Laupäeval, 8.veebruaril toimus maakondlik ajaloo olümpiaad. Vasta Kooli õpilastel läks väga hästi!
6.klasside arvestuses Roomet Leinbock 3. koht!, Karl Mattias Kosmanenko 8.koht, Heleri Laanemägi 9.koht, Gregor Tauer 12.koht!
7.klasside arvestuses Marii Kruusimaa 13.koht.
8.klasside arvestuses Mattias Sander Küngas 11.koht!
Õpilasi juhendas Lende Saluvee.
Palju õnne!