Aeg

Üritus

1.september

Õppeaasta avaaktus

7.september

Vanavanemate päev lasteaias

11.september

Koristuspäev

14.september

„Minu riik“, 9.klass

19.september

Lastevanemate üldkoosolek

24.september

Sügis tuleb meile külla

25.september

Spordipäev Kunda staadionil

28.september

Mihklipäeva pidu lasteaias

27.september

Koolipildistamine koolis ja lasteaias

   

4.oktoober

Õpetajatepäeva aktus

5.oktoober

Õpetajate päeva tähistamine lasteaias

5.oktoober

9.klass annab tunde

19.oktoober

Algklasside sügispidu (rebaste ristimine)

31.oktoober

Halloween saalis

   

2.november

Hingedepäeva kogunemine, kalmistu külastamine

8.november

Mardi-kadrpäeva kontsert-koolitus

9.november

Isadepäeva tähistamine- Isad, mardid üheskoos

26.november

Kodanikupäeva tähistamine

   

3.detsember

I advendiküünla süütamine koolis ja lasteaias

10.detsember

II advendiküünla süütamine lasteaias. Koolis ettelugemishommik.

17.detsember

III advendi tähistamine „Eestlaste Muistne Jõululugu“ koolis

14.detsember

Jõululaat

15.detsember

Vasta kooli jõulukontsert

17.detsember

III advendiküünla süütamine lasteaias

17.dets-20.dets

Jõulupeo proovid rahvamajas

20. detsember

Jõululõuna koolis ja lasteaias

20.detsember

Jõulupidu lasteaias

21.detsember

Jõulupidu

   

7.jaanuar

Hüvasti, kuusepuu! Lasteaias

jaanuar

Aabitsapidu

21.jaanuar

Kallistamispäev ja TOREvantsi sünnipäev

21.jaanuar

Kallistame üheskoos.

   

14.veebruar

Sõbrapäev koolis

14.veebruar

Tõeline sõber on alati abiks

veebruar

Algklasside rahvastepalli võistlus

22.veebruar

Vabariigi aastapäeva tähistamine koolis ja lasteaias

   

5. märts

Vastlapäev koolis ja lasteaias

14.märts

Emakeelepäeva tähistamine koolis ja lasteaias

20.märts

Saabub sillerdav kevad

25.-29.märts

Teeme teatrit!

   

15.-18.aprill

Loovtööde kaitsmine

15.-18.aprill

Südamenädal koolis

22.-26.aprill

Südamlik sünnipäevanädal

aprill

Lauluvõistlus

   

mai

Talgupäev koolimaja ümbruses

10.mai

Emadepäev koolis ja lasteaias

13.mai

1.-3.klassi õuesõppepäev Puhte Vee Teemapargis

14.mai

4.-6.klassi õuesõppepäev Puhta Vee Teemapargis

15.mai

7.-9.klassi õuesõppepäev Puhta Vee Teemapargis

16.mai

Lasteaia õuesõppepäev Puhta Vee Teemapargis

24.mai

Viimase koolikella aktus

mai

4.klassi ärasaatmispidu

   

3.juuni

9.klassi lõpueksam (eesti keel)

3.juuni

Matkapäev

10.juuni

Projektipäev

11.juuni

Viimase koolipäeva aktus/tunnistuste jagamine

juuni

Direktori ja hoolekogu vastuvõtt

15.juuni

Lõpuaktus

16.juuni

Kuld-hõbelennu aktus

31.mai

Koolisaatmispidu

   

27.august

Õppenõukogu